Divoké kmeny můj začátek

Datum 13.07.2011
Vložil Tweety0602
Titulek začátek?

Já začala omylem asi přede dvěma lety :) už ani nevím, ale vím, že za to může Paradise Lost :D hihi
Našel si na netu hru Osadníci z Katanu, či tak nějak se to jmenovalo a já si pak vzpomněla, že kdysi říkali jedni známí, že hrajou nějakou hru kde se staví, buduje a bojuje :) Tak jsme jim bnkla a pozjišťovala :D Paradise začal hrát a já asi tak týden po něm :D teda byla to prča a dodnes obdivuju lidičky co měli zaltou trplěivost mě vše učit :D hihi
Třeba BB kódy :D checht to jsem si užila, nebo jak uhýbat s vojskem, co stavět a jak... no i když každý to má jinak, ale já byla a dodnes jsem vděčná :))
A snažím se jim to vrátit tak, že se snažím pomoci i druhým když potřebují něco vysvětlit :) a mít prostě trpělivost :)
Můj první svět byl S13 a dodnes i když jsme tam vlastně s těch lidiček co mě učili sama, tak se pořád držím s pomoci mnohých :))
Poznala jsem za tu dobu hodně lidiček, dobrých, špatných, nemastných a neslaných :D hihi Některé už i osobně s některými si aspoň písmenkuju přes zprávy či FB :D a tak nějak mě vždy uvrtají do nového a dalšího světa :D Takže vlastně ani kvůli lidičkám s DK seknout nemůžu i kdybych chtěla :D hihi

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode