Divoké kmeny můj začátek

Datum 11.07.2011
Vložil petrommila
Titulek začátek

Vše začalo asi před 5-ti lety když jsem courala po netu a nudila jsem se:)
Nevím ani jak ale rozklikla jsem stránky DK.
Divoké kmeny mě upoutaly a tak jsem se rozhodla ,že se zaregistruji a hned jsem zaregistrovala i svou sestru.(Ta ještě nic netušila)
Druhý den jsem jí řekla, že mám pro ní překvápko a že si už ani ona nebude stěžovat na nudu.
Tak jsme začali obě hrát začátky byli dost zoufalé nevěděli jsme prakticky vůbec nic jak mají vypadat vesnice kolik čeho v nich má být a ukrutná
panika začala v době když se nám nahoře vpravo objevil první útok.
Ségra mi říkala já mu napíšu že se tu s tím patlám celý měsíc a on mi to jako chce během jednoho dne vzít kašlu na to pamatuju si jak pobíhala po pokoji a lamentovala co má jako udělat aby ty útoky vymazala.
No nakonec to dopadlo tak že se druhý den zakládala znovu.
Nejprve to bylo keců už to nehraju hraj si to sama já se na to můžu vykašlat atd. Ale nakonec jí to nedalo a začala znovu.Vstoupili jsme do našeho kmene ..tam jsme strávily asi půl roku mezitím jsme už věděli co máme kde rekrutovat a jak dobývat další vesnice ..(Věděli dostali jsme od našich zástupů v dovolené pořádnou lekci kde nám vynadal spíše hráč Arras
co to máme ve vesnicích za zmatek)Po půl roce jsme přestoupili do kmene kruh který vedl mitič51 a za další rok jsme se spojili s kmenem SPQR kde jsme potkali a osobně poznali hodně správných lidiček.Na světě 3 jsme obě hráli 3 roky a poté jsme pro nedostatek času své vesnice předali spoluhráčům.
Po dvou letech pauzy jsem dostala email kde mi psal právě mitič51 jestli by jsem nešla znova do DK .Hodně krát jsem vzpomínala na tuto hru a tak bez rozmýšlení jsem do toho skočila z5 no a tak jsem se objevila tady na světě 21.


 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode